Zmień tło

• GTA

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Skarga] B-Rabbit

Jako iż nie znalazłem, żadnego możliwego wzoru tutaj ani żadnych podpowiedzi jak mam napisać taką skargę, napiszę po prostu od tak. Mam nadzieję, że nie zostanie ona zdyskwalifikowana.

No więc dnia 15.02.2018 około godziny 18:30 Administrator B-Rabbit złamał własny regulamin tyczący się komunikatora Discord. Gdy mu o tym powiedziałem, owy Administrator nie wahając się wyzwał mnie od głupiego. A złamał punkt 7.2. Starałem sie przymknąć na to oko, ale jak widać się nie dało. Do tego, zgłosiłem skargę na innego użytkownika co się włączył do rozmowy jako obrońca administratora. Musiałem wezwać jednego z właścicieli jako iż Administrator nie nauczył się co ma zrobić. Oczekuję, żeby owy Administrator został wyszkolony do takich spraw i nie ignorował wezwań, oraz żeby złapał się za język i przemyślał 5 razy co chce napisać. To już nie jest jego taki pierwszy raz więc oczekuję srogiej kary.

Dowód (zawiera tez zacytowane przeze mnie te jego obco-polskie zdanie, które też mnie obraża): https://imgur.com/a/rVe9s

I teraz zapewne jak to działa w każdej skardze, albo powinno... niech się oskarżony wypowie.

Z góry dziękuję,
Technik122
[Obrazek: 5PMS5kd.gif]
Podziękowali
Szkoda słów... Używanie poprawnej polszczyzny dotyczy języka polskiego - jedyny miałeś problem aby to zrozumieć. Jeśli poczules się urażony przez swoją udaną prowokacje to mogłeś skupić się na tym, a nie przedłużać drame ze skaterem, który jest bez winy. Pierwsze wyzwiska poszły w jego stronę, słowami "skoro śmierdzisz to się umyj".

Pozdrawiam cieplutko
Podziękowali
No widzisz, wystarczyłoby po prostu wyszczególnić punkt w regulaminie. Niczego nie przedłużałem, nie będę się po prostu od tak dawał obrażać. Nie widzę w tym stwierdzeniu żadnej obrazy, było to stwierzeniem faktu, jest i nadal będzie, gdyż użytkownik Skateer napisał, że pierdoli. To po prostu dałem mu pro tipa. Niemniej jednak owa skarga nie tyczy się Skateera tylko ciebie.

Czekam na werdykt od Administracji.
[Obrazek: 5PMS5kd.gif]
Podziękowali
Mam wyszczególniać każdy punkt w regulaminie, żebyś na pewno wszystkie zrozumiał? Pro tip nie wyklucza prowokacji. Nie twoja pierwsza udana prowokacja /zrobienie dramy o użycie @everyone w celu podkreślenia ważnej informacji dla niektórych osób/, osobiście odradzam Ci dążenia tą drogą, bo narobisz sobie wielu wrogów jak na pewnym serwerze.

Pozdrawiam cieplutko
Podziękowali
Zamykam z powodu rozwoju niepotrzebnych dyskusji.
Rozmowa zostanie przeprowadzona na Teamspeak z trzema stronami
Podziękowali

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 05:30   07-20-2018  Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.