Zmień tło

• GTA

Ankieta: CZY PORADNIK BYŁ PRZYDATNY
Ankieta jest zamknięta.
TAK
66.67%
2 66.67%
NIE
33.33%
1 33.33%
NIE WIEM
0%
0 0%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Poradnik #3] Jak zarobić pierwsze pieniądze?

Wiele osób po wejściu na serwer kompletnie nie wie co zrobić , jak zarobić itd. przez co po pięciu minutach wychodzą z serwera.

Więc pędzę z pomocą i wytłumaczę wam jak zarobić pieniądze czyli podjąć się pracy dorywczej!!!!

Zacznijmy od tego że w tej chwili na serwerze istnieją dwie prace dorywcze niestety jedna jest podczas "naprawy" (to jest Kierowca Autobusu)
i zostaję nam tylko jedna Dostawca Benzyny czyli tzw. Paliwoman aby podjąć sie tej pracy musimy udać się wzdłuż drogi numer siedem (widać ją pod f11) jest ona na wschód od Fort Carson. W tej chwili do pracy nie potrzebujecie prawa jazdy. Drogą musicie podążać w stronę północną czyli można powiedzieć że do góry po drodze znajdziecie dużą przypominająca fabrykę rafinerie musicie wejść na teren tej właśnie rafinerii i udać sie do pracodawcy (Bota) Kliknac "M" oraz "PPM" na bota tam wybieracie interesująca was prace po czym wchodzicie do pobliskiego tira podłączacie przyczepe (Podjeżdżacie do niej dość blisko sama sie przyczepi) i kiedy to zrobicie musicie udać siędo zielonego punktu tuż obok wyjazdu i tam zatankować waszą cysternę potem na minimapce pokażę się żółty punkt do którego musicie dostarczyć waszą benzynę i to tyle potem wracacie zatankować od nowa i itd... (pieniadze dostajecie automatycznie po dostarczeniu paliwa na stacje)

MAM NADZIEJE ŻE POMOGŁEM MIŁEJ GRY Wink
Odpowiedz
Podziękowali

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 07:03   06-21-2018  Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.