Zmień tło

  • GTA


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

North Side Crips

#1
[Obrazek: i5rem0T.png]
NORTH SIDE CRIPS - To jeden z wielu setów dobrze znanego gangu Crips.
Po dużym skoku popularności narkotyków w okolicach Las Venturas i Fort Carson jeden z większych odłamów Cripsów z Los Santos postanowił utworzyć całkiem nową grupe której zadaniem było przejęcie znacznych terenów Lv oraz okolic Fort Carson a także zostanie jednym z większych dostawców marichuany w tamtych okolicach.
Głównym dochodem gangu jest sprzedaż narkotyków ale nie tylko często robią napady na mniejsze czy większe sklepy a także kradną auta które sprzedają na czarnym rynku.
Odłam gangu jest całkowicie klasycznym przykładem typowych Cripsów składa się z młodych czarnuchów jeżdżących lśniącymi LoW-Riderami a także siedzących w branży muzycznej z której zgarniają gruby hajs nie lubią sojuszy i walczą z każdym z konkurencji.
Na ich ośce wieczorami często można usłyszeć glośną muzyke a czasami wystrzał z broni palnej młodzi liderzy odłamu są naprawdę ambitni a ich celem jest rządzenie całym terenem i miastem mimo że narazie nie mają zbyt dużo hajsu to bardzo szybko się rozrastają.


[Obrazek: zpdzqbJ.png]
Odpowiedz
Podziękowali
#2
Cripsy na pustyni, do tego kurwa skrót NS i ta grafika XD. "LoW" Ridery XDD Nie lubią sojuszy i walczą z każdym - co to kurwa trzecia rzesza? RZĄDZENIE KURWA CALYM MIASTEM XDDD

Mordo, zrób jakąś narrację, coś z poziomem, bo to to nawet jako dowcip nie może być traktowane, zero grafiki, zero starania. Nie napisałeś ekipy, liderów. Żadnego wytłumaczenia ooc, żadnej historii ZGP. Masakra.
Odpowiedz
Podziękowali


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 07:04   06-21-2018  Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.