Zmień tło

  • GTA


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Magnus Wright

#1
Narodziny


14.09.1991r. -  godzina 07:00  Thomas Wright  wiezie swoją żonę  Angelę Wright  do szpitala w Las Venturas. 
Kilka godzin męczarni Angeli wydało na świat nowe życie, był to chłopiec. Rodzice już przed narodzinami wybrali imię:  Magnus. 
Dzieciństwo


Rodzina Wrightów była stosunkowo zamożna. Każde ich potrzeby mogły zostać zaspokojone bez jakichkolwiek barier finansowych. Rodzina mieszkała w niewielkiej willi na obrzeżach Las Venturas.  Dzieciństwo Magnusa było  beztroskie, rodzice poświęcali mu dużo uwagi.
Thomas Wright był właścicielem firmy budowlanej, którą prowadził wraz ze swoją żoną. 
Gdy Magnus osiągnął wiek szkolny, rodzice wysłali go do szkoły prywatnej w centrum LV.
Chłopiec zdobywał dobre wyniki w nauce, lepiej jednak radził sobie z nawiązywaniem nowych znajomości.
Nie minął pierwszy rok jego uczęszczania do szkoły, a znał go prawie każdy uczeń.  Magnus był duszą towarzystwa, bardziej niż na nauce skupiał się na swoich kolegach. 
Wszystko zmieniło się kiedy Magnus miał 12 lat. Wracając ze szkoły ze swoją matką dowiedział się, że jego  ojciec miał poważny wypadek i leży w szpitalu. Chłopiec poprosił Angelę by ta zabrała go jak najszybciej do szpitala. Matka z dzieckiem zbliżali się do sali, w której leżał Thomas, kiedy nagle ze środka wybiegł lekarz. 
Jedyne jego słowa to: "Przykro mi". Było już wiadome, że  ojciec Magnusa nie żyje.  Od tego wydarzenia działy się same złe rzeczy. Firmę budowlaną, którą kiedyś prowadził Thomas zamknięto z powodu zadłużenia. Angela zatrudniła się u konkurencji jako sekretarka. Magnus zdołał ukończyć szkołę prywatną z marnymi wynikami. Chłopiec zawsze słyszał od matki:  "Przykładaj się do nauki, skończ dobrą szkołę, spełniaj marzenia".Studia i życie w Las Venturas

Magnus za namową matki bardzo się zmienił. Zamknął się w sobie, skupił na nauce. Ukończył szkołę średnią z bardzo dobrymi wynikami w nauce. Przyszedł czas wyboru przyszłego zawodu. Magnus postanowił zostać policjantem. Kierowała nim chęć wymierzania sprawiedliwości i poniekąd wysoka pozycja społeczna.
Po kilku latach zdobył potrzebne mu uprawnienia i natychmiast przystąpił do szukania pracy. 
Złożył kilka podań. Z nieznanych powodów  wszystkie zostały odrzucone,  więc Magnus był zmuszony mieszkać z matką, gdyż bez pracy nie mógł sam się utrzymać. Fort Carson nową szansą


Pewnego dnia, gdy Magnus pił piwo w pobliskim barze ze swoimi znajomymi, jego matka wracała z pracy.
Pech chciał, że nieuważny kierowca  potrącił ją na przejściu dla pieszych, zmarła na miejscu.  Magnus dowiedział się o tym dopiero dwa dni później. Matka zawsze była mu bardzo bliska, więc załamał się. Magnus wciąż nie znalazł sobie pracy i był zmuszony sprzedać dom rodzinny. Za pieniądze ze sprzedaży kupił mały domek jednorodzinny w Fort Carson. Pieniądze skończyły się bardzo szybko, więc  Magnus postanowił spróbować swoich sił w  BCSD.  Niestety, ten oddział również odrzucił podanie. Wyższe wykształcenie oraz wrodzona zdolność do zawierania znajomości zaowocowała.  Pewnego dnia w Country Bar, Magnus poznał wpływowego człowieka  - kandydata na gubernatora hrabstwa Bone County - John'ego Carry'ego. Znajomość szybko przekształciła się w przyjaźń,  a John został ogłoszony nowym gubernatorem.
Zaraz po zaprzysiężeniu  Magnus dostał propozycję objęcia posady dyrektora banku. 
Od tamtego wydarzenia jego życie ustabilizowało  się, stał się  zamożnym i poważanym mieszkańcem Fort Carson.   

                                                                                                                                                                                                Dalsze losy będą wpisywane na podstawie wydarzeń IC.
[Obrazek: dZ2cWwU.jpg]
Odpowiedz
Podziękowali


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 19:09   03-19-2018  Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.