Zmień tło

  • GTA


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FAMILY SOUR

#1
[Obrazek: fN7X5a3.png]
Family Sour - Grupa będąca na bakier z prawem, w grupie należą różne maści społeczne które chcą zarobić nieźle sumy pędząc bimber w okolicznych przyczepach koło Fort Carson. Osoby chcące zarobić jakiś nielegalny kwit nie raz odwiedzały miejsce Rodziny Sour, często  stamtąd wracały osoby z ubytkiem ręki, nogi. Rodzina Sour często odwiedza pobliskie bary i wszczynaja bójki, często w kilku chłopa wchodzą do lokalu, robią bójki, porywająi ludzi zabierają  ze osobą na wieś w celach wykorzystania do pracy, osoby porwane nigdy nie wracają do miasta.

Podczas gdy szeryfowie odkryli przestępczy biznes rodziny pędzenia bimbru poza akcyza próbowali rozbić rodzinę, członkowie rodziny nie dali sobie pluć w brodę,  chwycili za swoje narzędzia i postawili się podstawić policji wychodząc na ulicę i protestować.

OOC:Cześć wraz z ekipą postanowiliśmy zrobić bimbrowników, jest to myślę dobry gdyż gra toczy się w fort carson, pozdrawiam.
Ekipa: Norek,Szakal,Don,Jawor + paru nie zdecydowanych.
Odpowiedz
Podziękowali
#2
jestem za w końcu serwer wiejski klimat ma
Odpowiedz
Podziękowali
#3
Pomysł dobry, lecz mógłbyś podrzucić ss miejscówki na której będziecie grać oraz ustalić jakąś hierarchię w rodzinie.

Grupa pędząca bimber poza akcyzą chyba nie powinna zwracać na siebie uwagi wbijając ekipą do barów, zwłaszcza, że policja zdążyła się nimi zainteresować - zdecydujcie czy bimber czy rabunki i porwania.
[Obrazek: dZ2cWwU.jpg]
Odpowiedz
Podziękowali
#4
Apka do generalnej poprawy.. Brak podanej miejscówki, Słabo rozpisana Historia gangu, Mało Ooc, Poza tym Apka napisana w złym miejscu... apki piszemy tu
Odpowiedz
Podziękowali
#5
Pajacu nie będziemy podawać żadnej hierarchi, hierarchia kształtuje się w grze a miejscówki nie podamy ze zwględu na MG. Ty chyba chcesz mieć tutaj tak jak na Tlife i widać to że nigdy porządnej aplikacji nie widziałeś Wink, może jeszcze rozmiary buta każdego członka rodziny podamy?
Odpowiedz
Podziękowali
#6
Polecam. Jedziemy panowie
Odpowiedz
Podziękowali
#7
heheszkki
Odpowiedz
Podziękowali


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
 23:17   03-23-2018  Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.